top of page
Soyut Yapısı

Cloud Veri Yedekleme

İhtiyacınıza uygun paketi seçin ve başlayın!

SMALL

400 TL / AY

1 ad. Sql Database

20 GB Yedekleme Alanı

Günlük Yedekleme

7 Gün Geriye Dönebilme

medıum

500 TL / AY

4 ad. Sql Database

60 GB Yedekleme Alanı

Günlük Yedekleme

7 Gün Geriye Dönebilme

large

700 TL / AY

8 ad. Sql Database

100 GB Yedekleme Alanı

Günlük Yedekleme

7 Gün Geriye Dönebilme

specıal

900 TL / AY

12 ad. Sql Database

200 GB Yedekleme Alanı

Günlük Yedekleme

7 Gün Geriye Dönebilme

ICOMP Bulut yedekleme sistemi mevcut sunucunuza ait SQL datanızın günlük şifrelenmiş bir kopyasını güvenli bulut ortamına göndererek burada barındırır, bu sayede sistemlerde bir sorun olduğunda verilerinizi geri taşıyabilirsiniz. Buraya alınan yedekler sizin tarafınızdan dahi silinemeyecek şekilde korunmaktadır. Bu sayede hiçbir hacker saldırısından vb. ataklardan verileriniz etkilenmez.

 Yedekleme için yüksek donanım ve yazılım maliyetlerinden kurtarır, şirket içinde yedek alıyor olsanız bile olası bir felaket anında verilerinizin bir kopyası bulut ortamında güvende kalır, yedekleme yönetimi için uzman personel barındırma maliyetinden kurtarır, istediğiniz zaman istediğiniz yere geri yüklemenizi sağlar.

Özellikle fidye amaçlı şifreleme saldırılarında öncelikle yedekleme sistemlerinin hedef alındığı bilinmektedir, ICOMP Cloud veri merkezi tümleşik güvenlik sistemleri ile uçtan uca koruma altındadır bu nedenle firmanızda fidye amaçlı bir saldırıya maruz kalınmış olsa bile güvende olan yedeklerinizi geriye döner işinize devam edersiniz. Bu sayede oldukça yüksek fiyatlar talep eden hackerlara boyun eğmezsiniz.

Başka bir paketmi lazım? İhtiyacınızı iletin size özel paket oluşturalım.

Farklı Bir Yedekleme Paketine İhtiyacım Var

Tesekkurler, size en kısa surede bilgi verecegiz.

bottom of page